AROMA KAVA: кава, чемпіонат та підвищення мотивації

AROMA KAVA: кава, чемпіонат та підвищення мотивації
10.26.2021
buttons.share
AROMA KAVA: кава, чемпіонат та підвищення мотивації

Як зробити так, щоб гість отримував малюнок у кожній чашці капучино, співробітників драйвила робота, а кава була смачною?

Завдання складне, але можливе. Шеф-бариста Aroma Kava Олеся Лінкіна розповіла, як пройшов наймасштабніший Всеукраїнський чемпіонат з Latte Art серед бариста, супервайзерів та тренерів-технологів AROMA KAVA, найбільшої в Україні кав'ярні, що продає каву з собою.

"Ми зібрали 260 заявок з усієї України та за підсумками 3-х етапів обрали 9 переможців. Троє з них вирушили на міжнародний кавовий фестиваль у Парижі "Le Paris Café Festival" 29 жовтня. У ході чемпіонату співробітники відточували базові елементи, вигадували авторські малюнки на напоях з меню кав'ярні, знімали відеовізитки та всіляко проявляли себе. Навіть постійні гості кав'ярень відзначили розвиток латте-арту в бариста. Багато хто з них ділився гарними малюнками у своїх соціальних мережах", — розповіла шеф-бариста.

Оскільки кава для кав'ярні — основний продукт, до чемпіонату підійшли максимально серйозно та масштабно. Візуальними суддями на чемпіонаті стали кавові експерти — Альона Середа: перша чемпіонка України з каптестингу, національний координатор SCA Ukraine та Віктор Шраменко: професійний каптестер, член SCA Ukraine, суддя численних кавових чемпіонатів та фестивалів.

"Говорячи про людей в Aroma Kava, для нас головне — зібрати, утримати та мотивувати команду, особливо в такий непростий час для всіх кав'ярень. Після чемпіонату до мене підійшов один із наших бізнесменів, який має нашу франшизу на кав'ярню, і сказав, що йому усього за добу вдалося сформувати команду охочих взяти участь", — додала Олеся Лінкіна.

"Зараз Aroma Kava — це кавова мережа №1, яка налічує 350 кав'ярень по всій Україні. Франшиза кави на винос AROMA KAVA є у 45 містах України, тому ми запрошуємо на роботу як досвідчених співробітників, так і новачків, яких навчаємо з нуля. Часто вони показують чудовий результат, тому що у нас сильна школа підготовки, а в мережі великий потік гостей і нудьгувати не доводиться", — заявила шеф-бариста.

Чемпіонат показав високий рівень мережі та готовність і надалі розвиватися як найбільша кав'ярня за франшизою в Україні.

Раніше ми розповідали про вартість відкриття кав'ярні та про те, як купити франшизу кав'ярні.

titles.related posts
Не залишай на самоті! AROMA KAVA долучилася до допомоги самотнім стареньким, які постраждали під час війни!
Не залишай на самоті! AROMA KAVA долучилася до допомоги самотнім стареньким, які постраждали під час війни!
Кава не як завжди! Заціни Ефіопію!
Кава не як завжди! Заціни Ефіопію!
Солодкі валентинки від AROMA KAVA!
Солодкі валентинки від AROMA KAVA!