fbpx
Aroma Kava > OTHER > УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

новини від AROMA KAVA - це цікаво !

УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

26-Вер-2017

В AROMA KAVA постійно діє дві програми лояльності.

Перша – це Дисконтна картка*, яка дає можливість отримати знижку в розмірі 10% від замовлення, окрім сувенірної продукції брендів партнерів.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу здійснюється знижка у 10% на суму чеку та нараховується в повному обсязі – 10%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 10%.

*Так само працює знижка 10% у додатку

Друга – «Збиралка» (діє до 1.10.2018) потрібно зібрати 6 штампів за 6 придбаних напоїв, 7 напій будь-якого обсягу можна буде отримати безкоштовно, окрім Nespresso, бутильованої продукції та фреша.
До безкоштовного напою входить 1 безкоштовна добавка на вибір гостя (сироп, топінг, згущене молоко, вершки, мед), за винятком рослинного молока та преміум кави Aroma Arabica.

Штампи ставлять бариста після розрахунку, штампи ставляться на фірмову картку і не переносяться з картки на картку.

Після замовлення безкоштовного напою, картку забирають бариста.

Якщо у гостя не має Дисконтної картки або збиралки, їх можна отримати після розрахунку за замовлення. Можна використовувати одну з двох програм лояльності при замовленні.

Знижка 20%

Для того щоб отримати знижку 20% потрібно зробити чекін у закладі (в мережі Facebook, Foursquare aбо Swarm) або зробити фотографію себе разом з бариста і опублікувати її на Facebook aбо Instagram використавши хештег #aromakava, показати публікацию або чекін бариста. Знижка розповсюджується на всі напої в одному чеку (окрім напоїв Nespresso, фреш, бутильованої продукції) і не працює разом з програмами лояльності.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу задіюється знижка у 20% на напої у чеку та нараховується в повному обсязі – 20%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 20%.

Знижка 2 гривні

Знижка 2 гривні надається гостям при замовленні напоїв в свою чашку (окрім еспресо, рістрето, Nespresso, фреша, бутильованої продукциї). Для отримання знижки потрібно надати бариста чисту чашку. Знижка сумується з іншими знижками а також з будь-якою із зазначених програм лояльності.

AROMA KAVA залишає за собою право змінювати умови дії Програми лояльності.

Схожі новини

Умови акції КАВА для СПОРТЛАЙФ

Умови акції AROMA КАЧ

Новий формат улюбленої кав’ярні!

Зверніть увагу! З 01.10.2018 накопичувальні карти будуть недійсними

Новинка! Aroma Arabica Special - 100% АРАБІКА, смак, який підкорює