Aroma Kava > OTHER > УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

новини від AROMA KAVA - це цікаво !

УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

26-Вер-2017

В AROMA KAVA постійно діє дві програми лояльності.

Перша – це Дисконтна катка, яка дає можливість отримати знижку в розмірі 10% від замовлення, окрім сувенірної продукції брендів партнерів.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу задіюється знижка у 10% на суму чеку та нараховується в повному обсязі – 10%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 10%.

Друга – «Збиралка» потрібно зібрати 6 штампів за 6 придбаних напоїв, 7 напій будь-якого обсягу можна буде отримати безкоштовно, окрім Nespresso, бутильованої продукції та фреша.

Штампи ставлять бариста після розрахунку, штампи ставляться на фірмову картку і не переносяться з картки на картку.

Після замовлення безкоштовного напою, картку забирають бариста.

Якщо у гостя не має Дисконтної картки або збиралки, їх можна отримати після розрахунку за замовлення. Можна використовувати одну з двох програм лояльності при замовленні.

Знижка 20%

Для того щоб отримати знижку 20% потрібно зробити чекін у закладі (в мережі Facebook, Foursquare aбо Swarm) або зробити фотографію себе разом з бариста і опублікувати її на Facebook aбо Instagram використавши хештег #aromakava, показати публікацию або чекін бариста. Знижка розповсюджується на всі напої в одному чеку (окрім напоїв Nespresso, фреш, бутильованої продукції) і не працює разом з програмами лояльності.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу задіюється знижка у 20% на напої у чеку та нараховується в повному обсязі – 20%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 20%.

Знижка 2 гривні

Знижка 2 гривні надається гостям при замовленні напоїв в свою чашку (окрім еспресо, рістрето, Nespresso, фреша, бутильованої продукциї). Для отримання знижки потрібно надати бариста чисту чашку. Знижка сумується з іншими знижками а також з будь-якою із зазначених програм лояльності.

AROMA KAVA залишає за собою право змінювати умови дії Програми лояльності.

 

Схожі новини

Нова AROMA KAVA біля КНЛУ (м. Київ, вул. В. Васильківська, 73)!

Заходьте на каву до AROMA KAVA на Сагайдачного, 41 (Київ)!

Завітайте на смачну каву до AROMA KAVA в Запоріжжі!

Ласкаво просимо до нової AROMA KAVA до Харкова на пр-ті Людвіга Свободи 33-А!

Запрошуємо в AROMA KAVA на Велику Васильківську, 20 (Київ)