fbpx
Aroma Kava > OTHER > УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

новини від AROMA KAVA - це цікаво !

УМОВИ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТI AROMA KAVA

26-Вер-2017

В AROMA KAVA постійно діє дві програми лояльності.

Перша – це Дисконтна катка, яка дає можливість отримати знижку в розмірі 10% від замовлення, окрім сувенірної продукції брендів партнерів.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу задіюється знижка у 10% на суму чеку та нараховується в повному обсязі – 10%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 10%.

Друга – «Збиралка» (діє до 1.10.2018) потрібно зібрати 6 штампів за 6 придбаних напоїв, 7 напій будь-якого обсягу можна буде отримати безкоштовно, окрім Nespresso, бутильованої продукції та фреша.
До безкоштовного напою входить 1 безкоштовна добавка на вибір гостя (сироп, топінг, згущене молоко, вершки, мед), за винятком рослинного молока та преміум кави Aroma Arabica.

Штампи ставлять бариста після розрахунку, штампи ставляться на фірмову картку і не переносяться з картки на картку.

Після замовлення безкоштовного напою, картку забирають бариста.

Якщо у гостя не має Дисконтної картки або збиралки, їх можна отримати після розрахунку за замовлення. Можна використовувати одну з двох програм лояльності при замовленні.

Знижка 20%

Для того щоб отримати знижку 20% потрібно зробити чекін у закладі (в мережі Facebook, Foursquare aбо Swarm) або зробити фотографію себе разом з бариста і опублікувати її на Facebook aбо Instagram використавши хештег #aromakava, показати публікацию або чекін бариста. Знижка розповсюджується на всі напої в одному чеку (окрім напоїв Nespresso, фреш, бутильованої продукції) і не працює разом з програмами лояльності.

Згідно до умов користування програмою лояльності Арома Кава, розрахунок фактичної знижки здійснюється наступним чином. В першу чергу задіюється знижка у 20% на напої у чеку та нараховується в повному обсязі – 20%. Залишкова вартість, згідно до умов надання знижки Арома Кава, округлюється у чеку відповідно до математичних законів до цілого числа. Саме тому фактичний розмір знижки може коливатися як в більшу, так і в меншу сторону від належних 20%.

Знижка 2 гривні

Знижка 2 гривні надається гостям при замовленні напоїв в свою чашку (окрім еспресо, рістрето, Nespresso, фреша, бутильованої продукциї). Для отримання знижки потрібно надати бариста чисту чашку. Знижка сумується з іншими знижками а також з будь-якою із зазначених програм лояльності.

AROMA KAVA залишає за собою право змінювати умови дії Програми лояльності.

 

Схожі новини

Кав'ярні Арома Кава

Офіційні правила акції «Аквамінерале за 6 грн»

Новий формат улюбленої кав’ярні!

Акція « 3+1»

Зверніть увагу! З 01.10.2018 накопичувальні карти будуть недійсними